10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bir Dönüp BAKSAN!

Eskişehir'de birçok saniyi kuruluşunun ilk kuruluş mekanı olan BAKSAN Sanayi Sitesinin sahipsizliği tepkilere neden oluyor.

Adeta bir yıkıntı bölgesini andıran BAKSAN Sanayi Sitesinde yüksek oranda trafiğin olduğu cadde kenarında bile kaldırım bulunmuyor. Yayalar çamur içinde canlarını tehlikeye atarak bazen araçların kullandığı yollardan geçiş yapmak zorunda kalıyorlar.

Bölgede bugüne kadar sözü verilen, planları yapıldığı ileri sürülen hiçbir proje hayata geçirilemedi. Bir çöküntü bölgesi görünümünde olan Eskişehir'in en önemli ticari alanlarından biri olan BAKSAN'ın bu durumdan ne zaman ne şekilde kurtulacağı henüz bilinmiyor.

Belediyelerin kaldırımlarını bile yapmadıkları BAKSAN kimsesizliğe terk edilmiş durumda. Aşağıda habere ait video izlendiğinde durumun vahametini daha iyi anlayacağınıızı düşünüyoruz.

eskisehirdenhaberler.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.