2 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Camilerden dua sesleri yükseldi

Yeni tip koronavirüs (covid-19) salgınının bir an önce son bulması, hastaların şifaya kavuşması için camilerin hoparlöründen yatsı ezanının ardından dua yapılarak tüm vatandaşlar dua etmeye davet edildi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın çağrısıyla yeni tip koronavirüs salgınının bir an önce son bulması, hastaların şifaya kavuşması ve özveriyle çalışan sağlık çalışanları için yurt genelinde 90 bin cami hoparlöründen yatsı ezanının ardından dua yapılarak tüm vatandaşlar dua etmeye davet edildi.

Kaynak: Diyanet Haber


Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.