8 Temmuz 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskisi Gibi Yeşil Değil Ama.. 2 HAZİRANDA AÇILIYOR

Eskisi Gibi Yeşil Değil Ama.. 2 HAZİRANDA AÇILIYOR
  • 1 Haziran 2020 Pazartesi
  • 4214 kez okundu

Değişim projesi ile yeşil görüntüsünün yerine kafelere bırakan Hamamyolu'ndaki kafeler açılıyor.

Odunpazarı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Park ve Meydan Düzenleme Projesi ile yeni çehresine kavuşan Hamamyolu Caddesi’nde yer alan kafeler, 2 Haziran Salı günü yeniden hizmet vermeye başlayacak. Koronavirüs tedbirleri kapsamında temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları yapılan kafeler, 08.00-22.00 arası hizmet verecek.                                                                    

Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi’nde yer alan ve Eskişehirlilerin gözdesi haline gelen kafeleri, havaların soğuması ve kış sezonunun gelmesi ile kullanıma kapatmıştı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında açılışı ertelenen Çocuk Kafe, Dondurma Büfe, Tost Büfe, Türk Kahveleri, Dünya Çayları ve Dünya Kahveleri, 2 Haziran Salı gününden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak.

08.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek olan kafeler, Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından dezenfekte edildi. Detaylı bir temizlik çalışmasının da yapıldığı kafelerde masa ve sandalyeler sosyal mesafe kuralına göre yerleştirilirken, yetkililer 65 yaş ve üzeri ile 18 yaş altı vatandaşların tedbir kararları kaldırılıncaya kadar kafelere alınmayacağına dikkat çekti. Kafelerde kullanılan bardak, kaşık vb. materyallerin geçmişte olduğu gibi özel makinelerde dezenfeksiyon içeren deterjanlar ile yıkanacağına dikkat çeken yetkililer, çalışanların ise dezenfeksiyon kurallarına uygun giyineceğini belirtti. Kafelerin gerekli çalışmalar tamamlandıktan sonra 2 Haziran Salı Günü yeniden hizmet vermeye başlayacağını açıklayan yetkililer, ayrıca Anadolu Hastanesi ve Cumhuriyet Parkı’nda bulunan kafelerin de 2 Haziran Salı Günü hizmete açılacağını kaydetti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.