7 Ağustos 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Ayyıldız, “Hayırlı Olsun” Ziyaretlerini Kabul Ediyor

Vali Ayyıldız, “Hayırlı Olsun” Ziyaretlerini Kabul Ediyor
  • 24 Haziran 2020 Çarşamba
  • 3480 kez okundu

Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Eskişehir’ deki görevine başlayan Vali Erol Ayyıldız, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyor.

Eskişehir’deki görevine başladığı günden itibaren iyi niyet dileklerini kabul eden Vali Ayyıldız’ı bugün sırasıyla; Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Osman Soydal, 1. İdare Mahkemesi Başkanı Rafet Türksoy, Emekli Vali Kadir Çalışıcı, İl Müftüsü Bekir Gerek, Eskişehir İHH İl Başkanı Musa Karadaş, MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er, Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ile kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ziyaret etti. 

Nazik ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ayyıldız, Eskişehirlilere hizmet ederken tek amaçlarının ulaşılabilir olmak olduğunu söyledi. Kurumlararası işbirliğinin önemine dikkat çeken Vali Ayyıldız, şehrin tüm dinamikleri ile birlikte çalışma gayreti içerisinde olacaklarını sözlerinin sonuna ekledi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.