9 Ağustos 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Ayyıldız, Kabullere Devam Ediyor

Vali Ayyıldız, Kabullere Devam Ediyor
  • 25 Haziran 2020 Perşembe
  • 3010 kez okundu

Eskişehir’deki görevine başlayan Vali Erol Ayyıldız, hayırlı olsun ziyaretinde bulunan misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Vali Ayyıldız’ı bugün; Eskişehir Engelli Sanat ve Spor Kulübü Başkanı Rıdvan Saygı, Eskişehir Muhtarlar Derneği Hasan Güler, Eskişehir Harp Malulü, Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Hacı Şahin, Erzurumlular Derneği Başkanı Muhammet Atik ile kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ziyaret etti.

Eskişehir’de görev yapmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Ayyıldız, ziyaretler esnasında duygularını dile getirerek, ilimizin daha da gelişmesi ve kalkınması için işbirliği ve istişare içinde var gücüyle çalışacağını söyledi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.