7 Ağustos 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Ayyıldız’a “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Eskişehir Valiliği görevine atanan Vali Erol Ayyıldız’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Vali Ayyıldız; TÜGVA Başkanı Fatih Sert, Sivrihisar Havacılık Kulübü Derneği Başkanı Tayfun Uslu, Mülkiyeliler Birliği Eskişehir Şube Başkanı Nejat Bilgin, Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği Başkanı Necip Fazıl Şahin ve Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı  Mehmet Keskin’i makamında kabul etti.

Nazik ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ayyıldız, “Eskişehir’de görev yapacağımız süre boyunca karşılıklı anlayış, uyum ve iş birliği içinde bu güzel şehri here alanda çok daha iyi noktalara taşıyacağımıza yürekten inanıyorum.” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.