24 Ekim 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu Kez Su Sıkıntısının Adresi: Muttalip

Bu Kez Su Sıkıntısının Adresi: Muttalip
  • 14 Eylül 2020 Pazartesi
  • 3481 kez okundu

Eskişehir'de bu yaz sık sık yaşanan su sıkıntıları kesintisiz devam ediyor. Şebeke suyu ile ilgili öncelikle Seyitgazi, Han, Mihalıççık ve Sivrihisar da yaşanan su sorunu kent merkezinde de Çamlıca gibi bazı mahallelerde yaşanmıştı.

Neredeyse 1 aydır süren şehrin içme suyu Kalabak Suyu dağıtımında yaşanan sıkıntılara ek olarak yaşanan şebeke suyu sıkıntıları vatandaşların tepkisini çekiyor.

ESKİ kurumsal internet sayfasında su kesintileri bölümünde konuyla ilgili bir bilgi yer almamasına karşın, vatandaşlar 24 saati geçen süredir sularının kesik olduğunu ve kendilerine yanıt verilmediği ifade ediyorlar. Sosyal medya üzerinde konuyla ilgili paylaşım yapan vatandaşlar tepki gösterdiler.

Bildiğiniz gibi Kalabak Suyu dağıtımındaki damacana kaynaklı sıkıntılar ile de kamuoyuyla bilgi paylaşmayan yetkililer bu tarz konularda da vatandaşlara net bilgiler sunmama özelliklerini devam ettiriyorlar.

Konuya tepki gösteren bir vatandaşın bu konuda ki paylaşımı:

Eskişehir Muttalıp Mahallesi dün geceden beri sular yok dediklerine göre pompa arızalanmış ama hala arızayı yapmıyorlar Ne iş yapar bu belediye

Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.