24 Ekim 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Damacana Sıkıntısı Devam Ediyor: GECE YARISI KALABAK KUYRUĞU

Damacana Sıkıntısı Devam Ediyor: GECE YARISI KALABAK KUYRUĞU
  • 17 Eylül 2020 Perşembe
  • 4305 kez okundu

Eskişehirde bir ay önce 2006 tarihli damacanın kullanıldığının ortaya çıkmasından sonra başlayan sıkıntılar hala devam ediyor. Yakın sürede de normale dönmeyecek gibi görünen durumun ne zaman net olarak çözüleceği yönünde açık bir tarih bilgisi de yetkililerce paylaşılmadı.

Gün içinde Kalabak Suyu dağıtımı için damacanalarla sokağa çıkan vatandaşlar damacana yerine pet şişelerle su dağıtıldığı ve fiyatın da yüksek olmasından dolayı elleri boş kalırken bazı mahallelerde de gece saatlerinde yapılan dağıtımlar nedeniyle gece yarısında su kuyruğuna giriyor.

En son 1990 larından başlarında yaşanan gece yarısı sucu kovalama günlerini hatırlatan durum ile ilgili vatandaşlar tepki gösterseler de kısa sürede normal dağıtımın yapılması zor görünüyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.