26 Kasım 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’deki Korona Hasta Sayısı 12 bin 116

Mart ayından Ekim ayına kadar şehirde toplam 12 bin 116 kişinin koronavirüs hastası olduğu öğrenildi. Mart ayından bugüne kadar ise 157 hastanın COVİD-19’dan hayatını kaybettiği bilgisine ulaşıldı.

12.116 hasta 157 ölüm

Koronavirüsle mücadele ülke genelinde devam ederken Eskişehir’deki açıklanan rakamlar ise durumun ciddiyetini gözler önüne seriyor. Kovid-19 salgınında ise rekor rakama 10 Ekim Cumartesi günü ulaşıldı. Aynı gün 314 kişinin test sonuçları pozitif çıktı. Öte yandan şu anda yoğun bakımda yatan hasta sayısının 54, entübe hasta sayısının ise 20 olduğu belirtildi.

Eskişehir’de ulaştığımız güncel koronavirüs verileri maske, hijyen ve sosyal mesafenin önemini bir kez daha ortaya koyuyor.

“12 BİN 116 HASTA VAR”

Ülkemizde koronavirüsün görüldüğü Mart ayından Ekim ayına kadar şehirde toplam 12 bin 116 kişinin koronavirüs hastası olduğu öğrenildi. Mart ayından bugüne kadar ise 157 hastanın COVİD-19’dan hayatını kaybettiği bilgisine ulaşıldı.

Kovid-19 salgınının da ise rekor rakama 10 Ekim Cumartesi günü ulaşıldı. 314 kişinin test sonuçları pozitif çıktı.

Şu an da aktif olarak yoğun bakımda yatan hasta sayısı ise 54, entübe hasta sayısı ise 20 olarak öğrenildi.

Ortaya konan veriler koronavirüs gerçeğini gözler önüne bir kez daha serdi. Yetkililer vatandaşları önlem konusunda uyardı.

istikbalgazetesi.comGönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.