9 Mayıs 2021 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Barlar Sokağı Yaparken Hiç Bana SORDUN MU?

Eskişehir'in onca birikmiş kronik sorunları varken, bu sorunları ve vatandaşların taleplerini karşılamak yerine BEN YAPTIM OLDU mantığı ile hareket etme alışkanlığını sürdüren yerel yötenimlerin en son icraatleri ise vatandaşa rağmen yaşam alanları içinde alkol ruhsatı vermek.

Geçtiğimiz günlerde Odunpazarı Belediyesi meclisinde diğer meclis üyelerinin itirazlarına rağmen CHP grubu sayı çoğunluğu avantajı ile tepkiye neden olar bir karara imza attı. Yaşam alanları içinde bulunan alanlara alkol alanı ilan edildi.

Sosyal medya üzerinde tepkiler devam ediyor. Okul yolu barlar sokağı olmasın, sokakta şarhoşlar değil çocuklar oynasın gibi bir çok tepki sosyal medya üzerinde Eskişehirliler tarafından paylaşılıyor.

Tepebaşı bölgesinde bulunan Barlar Sokağında son 3 yılda yaşanan asayiş olaylarının karnesinin de paylaşıldığı tepkilere Odunpazarı Belediyesi yetkilileri sessiz kalmaya devam edecekler mi?

Cuma günü saat 14.00 de duruma tepki gösteren STK lar da Hasan Polatkan Migros önünde tepki açıklaması yapacaklar.  

 

AK Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Sözcümüz Sn. Mustafa Birsen’e karşı oldukça nezaketsiz sözler sarfeden Belediye Başkanını şiddetle kınıyoruz. Kim olursa olsun en küçük eleştiride “atarım, kovarım” gibi sözler sarfetmek;
HADDİNE DEĞİLDİR!
Bu şehirde “Diyalog Sorunu Var!”Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar