27 Ocak 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’de Endişe Verici Rakamlar: Pozitif Vaka Sayısı 38 Bin

Eskişehir’de Endişe Verici Rakamlar: Pozitif Vaka Sayısı 38 Bin
  • 19 Kasım 2020 Perşembe
  • 5261 kez okundu

Son dönemdeki kovid hasta sayısındaki endişe verici artış nedeniyle yeni tedbirler tekrar gündeme geldi. Sokak kısıklamaları yanı sıra bir çok alanda yeni düzenlemeler tekrar hafta sonu hayatımıza girecek. İstikbal Gazetesinin haberine göre ise tıpkı başlıkta kullandıkları gibi rakamlar Korkunç.

Eskişehir'de Korkunç Tablo başlığı ile haberi duyuran İstikbal Gazetesi Eskişehirdeki pozitif vaka sayısının 38 bin olduğu günlük 900 artış olduğu bilgisi verildi.

Türkiye’de olduğu gibi Eskişehir’de koronavirüs salgını ile mücadeleye devam ediliyor. Son zamanlarda ülke genelinde artan vaka sayıları Eskişehir bazında da pik yaptı.  Yetkililer Eskişehir halkını gönüllü karantinaya girmeleri konusunda uyarıyor.

Eskişehir’de COVİD-19 vakaları korkunç seviyelere ulaştı. 

Edinilen bilgilere göre koronavirüsün 15 Mart 2020 tarihi itibariyle ülkemize girdiğinin açıklanmasının ardından 18 Kasım 2020 tarihine kadar geçen sürede Eskişehir genelinde toplam pozitif vaka sayısının günlük 900, toplam 38 bin olduğu ifade edildi. Ortaya çıkan tablo salgının ciddiyetini de gözler önüne serdi.

Kentimizde maalesef toplu ulaşım sistemindeki yoğunluk, çarşı pazardaki umursamaz kalabalık, bazı kurumlarındaki tedbirsizlikler nedeniyle Eskişehirdeki vaka sayısı sürekli artmıştı. Eskişehirlilerin mümkün olduğunda kalabalık alanlardan uzak durmaları, gerekmedikçe kendilerini karantina altında tutmaları zarurite ortaya çıkan tablonun daha da sıkıntılı hale gelmemesi için elzem görünüyor. Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.