22 Eylül 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Erol Ayyıldız’ın Kurban Bayramı Mesajı

Sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının doruğa ulaştığı bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Ülke ve millet olarak güvenli ve huzur içinde geleceğe ilerlerken, idrak edeceğimiz mübarek Kurban Bayramı’nın bölgemizde ve Müslüman âleminde yaşayan tüm kardeşlerimiz için hayırlara kapı aralamasını, rahmetinin ve bereketinin de sıkıntılardan kurtuluşa vesile olmasını diliyorum.

Eskişehir Valiliği olarak bayramları, özel günleri; gönül bağlarını her defasında daha da güçlendirmek için bir fırsat biliyor ve Yunus’un aşk okuduğu, aşk dokuduğu bu topraklarda gönül birliği için gayret ediyoruz. Şehit aileleri ve yakınları, gazilerimiz, engelli vatandaşlarımız, çocuk ve yaşlılarımız başta olmak üzere her “gönül”ün başımızın üstünde yeri vardır.

Aziz şehitlerimizin ailelerinin, gazilerimizin, değerli mesai arkadaşlarımın, saygıdeğer Eskişehirli hemşerilerimin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor; sağlık ve mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bayram sürecinde görevleri başında olan Emniyet ve Jandarma güçlerine, sağlık personeline ve tüm çalışanlara görevlerinde başarılar diliyor; bayramlarını kutluyorum.

Pandemi şartlarında geçireceğimiz bu bayramda COVİD-19 tedbirlerine titizlikle riayet edilmesini, yolculuk yapacak ya da trafiğe çıkacak vatandaşlarımızın trafik kurallarına özenle uymalarını önemle rica ediyorum. Tüm sevdiklerinizle hayırlı bir bayram geçirmenizi diliyor; Eskişehirli hemşehrilerime en derin selam ve saygılarımı sunuyorum.Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar