22 Eylül 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Nerede Hata Yapıyoruz! Odunpazarında YİNE Sessiz BAYRAM

Tarihi Odunpazarı Evlerinin tekrar kentimize kazandırıldığı günlerden bu yana bölge son bir kaç yıldır tarihinin en sessiz günlerini yaşıyor.  Medyada da yer alan bu durumla ilgili olarak verilen haberlerde bir çok esnafın kepenklerini bile açmaya gerek görmediği ifade ediliyor.

Tarihi Odunpazarı Bölgesine bir çok özelliği ile benzeyen ve evleri ile meşhur olan Safranbolu da ise yine her zamanki gibi uzun bayram tatilinde konaklama rekoru kırılıyor. Bölgede bulunan konaklama merkezlerindeki doluluk oranlarıının yüzde yüzde yakın doluluğa ulaşmasının yanında günlük ziyaretçi sayısınında yüksek olduğu ifade ediliyor.

Tarihi bölgeki esnaflarsa bu durumdan memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

Eskişehir'in tarihi dokusu ile ziyaretçilerin uzunca süre dikkatini çeken ve günlük turla kentimize gelenlerin uğrak noktaları arasında yer alan bölge ve bölge esnafı bugünlerde eski günlerini arıyorlar.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar