22 Eylül 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Araç Sayısı Artmaya Devam Ediyor

Araç Sayısı Artmaya Devam Ediyor
  • 29 Temmuz 2021 Perşembe
  • 1529 kez okundu

Eskişehir'deki araç artış hızı hala devam ediyor. 300 bin üzerinde bir rakama ulaşan Eskişehir'de araç sayısı artışı trafikte kendini hissetiriyor. Herşeyin normal gitmesi ve okulların açılması sonrası ise trafikteki araç sayılarının ve yoğunluğun ne hale geleceğini tahmin etmek hiç zor değil.

Eskişehir’de trafiğe kayıtlı araç sayısı  Haziran ayı sonu itibarıyla  303 949 oldu.

Eskişehirdeki araç sayısı artışına karşın hala kentimiz trafiğini düzenleyen güncel bir master trafik planı olmaması, yolların daraltılması, bazı yolların tramvayla ortak kullanılıyor olması, otopark sorunları, büyük şehirlerarası ulaşım için imal edilmiş araçların servis hizmeti için şehir içinde kullanılıyor olması gibi pek çok olumsuz nedenle kent trafiğindeki sorunlar kent genelinde vatandaş için çile olmaya devam ediyor.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar