22 Eylül 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tamam Çalışmalar UZUN SÜRECEK DE Bu Kadar da OLMAZ!

Tepebaşı belediyesi yıllardır sorunlu olan bölgelerde nihayet bu yıl üst yapı çalışmalarına başladı. Ancak çalışmalara aynı anda bir çok sokakta başlanınca çalışmaların tamamlanması da beklendiği gibi uzadı.

Uzun yıllar boyunca üst yapı sorunları konusunda vatandaşların tepkilerine duyarsız kalınması nihayet bu yıl sona erdi. Ancak çalışmalar vatandaşların sokağa çıkmadıkları zaman değil de kısıtlamaların sona erdiği zamanda başlatılınca bölgede yaşayanlar için ciddi sorunlara neden oldu.  Aynı anda bir çok sokakta başlatılan çalışmalar bölge sakinleri, bölgeyi kullanan diğer vatandaşlar ve özellikle bölgede çok hizmet veren motokuryeler tarafından tepkilere neden oluyor.

Bugün vatandaş tarafından sosyal medya da paylaşılan bir görüntü de BU KADAR OLMAZ DEDİRTTİ.. Kazalara davetiye çıkaran duumun bir an herhangi bir zarara neden olmadan tedbir alınması için biz de durumu sizlerle paylaşıyor ve yetkililerin hatırlatıyoruz..

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar