22 Eylül 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Elektrik Kesintileri GERİ Mİ DÖNÜYOR! Odunpazarında Büyük Kesinti

Geçtiğimiz yıllarda elektrik kesintileri konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan vatandaşlara eski uzun kesinti günlerini hatırlatan bir kesindi yaşandı.  Odunpazarı bölgesinde geniş bir alanı kapsayan kesintinin arıza nedeniyle gerçekleştirildiği bilgisi paylaşıldı. Ancak kesintinin uzun sürmesi tepkilere neden oldu.

Odunpazarı ilçesinde 71  Evler, Emek, 75. Yıl, Akarbaşı, Vişnelik, Kırmızıtoprak gibi çok sayıda mahallede elektrik kesintisi yaşandı. OEDAŞ'tan alınan bilgiye göre, kesintilerin arıza nedeniyle gerçekleştiği, arızanın da hızlı bir şekilde giderilmeye çalışıldığı bildirildi. Gece 22.00 sıralarında giderilen arıza tekrarlanarak gece yarısından sonra 10 dakikalık bir kesinti daha yaşandı.

Gectiğimiz yıllarda özellikle kış günleri 10-12 saati bulan kesintileri anımsatan arıza sonrası vatandaşlar tepki gösterdi. Bazı vatandaşlar bazı köylerde abonelik konusunda yaşadıkları sıkıntıları ifade ederek elekrit dağıtım şirketine tepkilerini dile getirdiler.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar