29 Kasım 2021 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Elektrik Kesintilerinin ARTMASI ENDİŞELENDİRDİ!

Eskişehirde geçtiğimiz yıllarda yaşanan uzun süreli elektrik kesintileri yüzünden Eskişehirliler kış günlerinde soğukla başbaşa kalmışlardı.

Uzun süren elektrik kesintileri sonrasında vatandaşlar ısınmak konusunda sorun yaşamışlar ve kesintilerin ardı arkası kesilmemişti.  Geçtiğimiz yıllarda yaşanan bu kesintiler sırasında sıkıntı yaşayan Eskişehirliler son günlerde artan elektrik kesintilerinden sonra yeniden aynı sıkıntılar yaşanacak mı endişesine kapıldılar.

Elektrik kesintileri sırasında 186 elektrik arıza hattını arayan pek çok vatandaş dertlerini de anlatamadılar, zira 186 bir kaç kez çaldıktan sonra açılıyor ve otomatik mesaj yoğunluk olduğunu bildirince hat kesiliyordu. Son günlerde yaşanan bu sıkıntılar konusunda sosyal medya üzerinde de vatandaşlar tepki gösterdiler.

Bugün de meydana gelen kesintide  Tepebaşı'nda Çamlıca, Aşağısöğütönü, Odunpazarı ilçesinde de 71 Evler, Emek, Akarbaşı, Büyükdere, Göztepe, Kurtuluş, Sümer, Vişnelik, Yıldıztepe, Karapınar, Kırmızıtoprak gibi çok sayıda mahalleye yaşanan arızadan dolayı elektrik verilemedi.

Neredeyse son günlerde her gün yaşanabilen bu kesintilerin önümüzdeki kış aylarında devam etmemesini umuyoruz.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar