29 Kasım 2021 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ulaşıma Ziyaret Ayarı

Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Eskişehir ziyareti nedeniyle alınan bazı değişiklik kararlarını açıkladı.

Belediye’den yapılan açıklama şöyle:

KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Eskişehir’i ziyaret programı kapsamında 23 Ekim Cumartesi günü Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı içerinde bulunan Eskişehir Hayvanat Bahçesi ve Galaksi Cafe hizmet vermeyecektir.

Vilayet Meydanında gerçekleştirilecek tören sebebiyle tramvaylarımız 23 Ekim Cumartesi günü saat 10.00-14.00 arasında Belediye tramvay durağında yolcu iniş binişi yapılmadan direkt geçecektir. Saat 14.00’ten sonra ise program boyunca tramvay seferleri Otogar-SSK, Otogar-OGÜ, OGÜ-SSK, Şehir Hastanesi-Kumlubel ve 75. Yıl-OGÜ hatlarında kontrollü olarak sağlanacaktır.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar