25 Nisan 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI TÜRKMEN AİLELERE YARDIMA DEVAM EDİYOR

Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Eskişehir’e göç etmek zorunda bırakılan Türkmen ailelere düzenli ziyaret ve yardımlara devam ediyor.
 
Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada ‘Türkmen ailelere düzenli olarak ziyaretlerimize devam ediyoruz. Daha evvel tespit etmiş olduğumuz ihtiyaç sahibi Türkmen ailelerimize ulaşıyor onların erzak ihtiyaçlarını tamamlayoruz. Aile büyükleri ve çocuklarla muhabbbet ediyoruz.

Karşılaşmış oldukları bazı sorunları bizlerle paylaşan ailelerimize, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı olarak dinliyoruz çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Türkmen kardeşlerimize her daim onlara kardeş olmaya çalıştığımızı belirtiyoruz. Kendilerine yardımcı olmaya devam edeceğimizi söylüyoruz. Ayrıca çocuklar için aldığımız hediyeleri ve yiyecekleri kendilerine vererek, onların mutluluklarına ortak oluyoruz.

Onlar ile birlikte keyifli zamanlar geçiriyoruz. Tedavi süreci devam eden çocuklarımız ile ilgilenip yetkililerle bağı kuuruyoruz. Çocukların mutlu olduğunu bilmek, yüzlerindeki o  sevinci görmek yetiyor bizlere, yardımlarımız ve ziyaretlerimiz devam edecek’ denildi.
 
Haber: Eskişehir Ülkü Ocakları Basın BaşkanlığıGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar