25 Nisan 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI 8 MART KADINLAR GÜNÜ’NDE KARANFİL DAĞITTI

Eskişehir Ülkü Ocakları il başkanlığı il yöneticileri ve bünyesinde yer alan, Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi ve Bayanlar Birimi Başkanlığı tarafından kampüslerinde üniversiteli ülkücüler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle organize edilen ve gün boyu devam eden programlarla karanfil dağıttılar.
 
Eskişehir Ülkü Ocakları il başkanlığı tarafından yapılan açıklamada ‘Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli annelerimizin, ablalarımızın, hocalarımızın, kardeşlerimizin 8 Mart Kadınlar Gününün kutlanması kapsamında İlk etapta Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi bünyesinde kampüs binalarındaki çalışan tüm kadınlar ziyaret edilerek karanfil dağıtıldı. Daha sonra cadde ve sokaklarda karşılaşılan kadınlara karanfil takdim edildi.
Ayrıca bizler için ayrı bir yeri bulunan Ülkücü şehidimiz Faruk Ferah abimizin bizlere emaneti Hürriyet annemiz ve ülkücü şehidimiz Nurettin Yıldız abimizin ablası Asiye ablamız ziyaret edildi hal hatır sorularak karanfil takdim edildi..
 
Türk kültüründe binlerce yıldır başımızın tacı olan kadınlarımızı bir gün değil, her gün mutlu edelim, hayattaki tüm mutluluklarımızı onlarla paylaşalım. Bu vesile ile bizi var eden, ekmeğimizi, dertlerimizi, mutluluğumuzu paylaştığımız başımızın tacı kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, bu güzel günün hayırlara vesile olmasını diliyoruz’ denildi


Haber: Eskişehir Ülkü Ocakları Basın BaşkanlığıGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar