23 Temmuz 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Başkan Kalın Çobanların misafiri oldu

Başkan Kalın Çobanların misafiri oldu
  • 5 Ağustos 2017 Cumartesi
  • 2715 kez okundu

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve halkla sohbet eden onların istek ve şikâyetlerine çözüm olmaya çalışan  Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, çobanları ziyaret edip çaylarını içti.

Mahalleleri sık sık ziyaret eden Başkan Kalın çobanları da ihmal etmiyor. Son olarak mahalle ziyaretleri esnasında kısa bir mola vererek, Çobanlık yapan Birol Karaduman ve Samet Özkan'ı ziyaret edip onlarla sohbet eden Başkan Kalın, "  Çobanlık Peygamber Efendimiz (SAV) başta olmak üzere bir çok peygamberimizin icra ettiği, benimde çocukluk da yaptığım  kutsal bir meslek. Burada sizinle birlikte olmak,  çoban çayımızı yudumlamak , bu temiz havayı solumak bana huzur verdi" dedi.  Başkan Kalın, Karaduman ve Özkan'a çobanlık yaptığı dönemdeki anılarını da anlattı. Karaduman ve Özkan da Başkan Kalın'ın kendileriyle ilgilenmesinden büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade etti.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar