23 Temmuz 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DOĞA İÇİNDE, “BETONSUZ 24 SAAT” GEÇİRDİLER

DOĞA İÇİNDE, “BETONSUZ 24 SAAT” GEÇİRDİLER
  • 7 Ağustos 2017 Pazartesi
  • 2422 kez okundu

Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs ve 29 Ekim Gençlik Merkezleri tarafından Uluslararası Gençlik Günü – Gençlik Doğa Kampı etkinliği düzenlendi.

Uluslar arası Gençlik Günü kapsamında, Musaözü’nde bulunan kamp alanında gerçekleştirilen “Betonsuz 24 Saat” isimli etkinliğe katılan gençler, kamp yaparak doğa içinde zaman geçirdi.

Kamp alanına ulaşan gençler, ilk olarak doğa içinde barınacakları çadırlarını kurdu. Katılımcılar daha sonra doğa yürüyüşü yaptı. Atölye çalışmalarının da yapıldığı etkinlikte ilk olarak Ahmet Taşçı tarafından “Doğa Atölyesi” gerçekleştirildi. Etkinliğin ikinci gününde ise katılımcı gençler, Mustafa Onur Kaygısız’ın “Tembel İnsanı Kurtarma Rehberi” isimli atölye çalışmasına katıldı.

Doğa ile iç içe zaman geçiren gençler, katkılarından dolayı Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür ederken etkinlikle gençleri ilgilendiren kültürel, hukuksal çeşitli sorunlara dikkat çekilmesi ve bireylerin toplumsal hayata katılımlarının artırılması hedefleniyor.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar