20 Temmuz 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEYİTGAZİ’DE 51 MAHALLEYİ BULUŞTURAN DÜĞÜN

Seyitgazili binlerce vatandaş  Cafer Kalın ve Tuğçe Kabadayı'nın düğününde bir araya geldi.

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın ve Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Ethem Kalın'ın da yeğeni  olan Cafer Kalın, Tuğçe Kabadayı ile Seyitgazi'de dünya evine girdi. 51 mahalleden ve şehir dışından gelen binlerce vatandaş Kalın ve Kabadayı ailesinin sevincine ortak oldu. Genç çiftin nikahlarını coşkulu bir kalabalıkta damadın amcası olan Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın kıyarken, şahitliklerini ise 24.25. Dönem Eskişehir Milletvekili Salih Koca ve AK Parti Seyitgazi İlçe Başkanı Zekayi Tunç yaptı. Gençlere bir ömür boyu mutluluklar dileyen ve tavsiyelerde bulunan Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, "Bu güzel nikah hepimize hayırlı olsun Cafer ve Tuğçe'ye iki cihan saadeti diliyorum" dedi.
Binlerce vatandaşın katıldığı genç çiftin düğününde; davetliler  arasında Geyve Belediye Başkanı Murat kaya, Alpu Belediye Başkanı Rafet Demirtaş, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'un yanı sıra çok sayıda bürokrat ve iş adamları da yer aldı.  Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın "Bu mutlu günümüzde yeğenim Cafer ve Tuğçe kızımızın düğününde bizleri yalnız bırakmayan, telgraf ve çiçek göndererek sevincimizi paylaşan, Milletvekillerimize ve ilçe belediye başkanlarımıza, Siyasi Parti temsilcilerimize, Sivil Toplum kuruluşlarına, emniyet güçlerimize,mahalle muhtarlarımıza,uzaktan yakından gelen hemşehrilerimize, Kalın ailesi adına sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar