20 Temmuz 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ODUNPAZARI MÜFTÜLÜĞÜ ENGELLİ KARDEŞLERİMİZLE ELELE

Odunpazarı Müftülüğümüz her alanda çalışmalarını sürdürüyor

Görme Engelliler için Görsem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde başlatılan ve Yeni Sofça Mahalle Camii İmam Hatibi Atilla ALTINDAĞ öğreticiliğinde yapılan Yaz Kur’an Kursu tüm hızıyla devam ediyor.

Görme engelliler için açılan Yaz Kur’an Kursumuzda 20'ye yakın Görme ve hafif zihinsel engelli öğrencimiz öğrenim görmektedir. Engelli kardeşlerimizin de unutulmadığını gösteren Kursumuz, engelli kardeşlerimizin de takdirini aldı. Onların moral ve motivasyonlarını daha da artırabilmek için Seyitgazi’ye Kültür gezisi düzenlendi.

Öğrencilerin mutluluğunun ve sevincinin yüzüne yansıdığı Kültürel Gezi’de ziyaret edilen yerlerden biri de Battalgazi Türbesiydi. Türbe’de Öğrenciler Kur’an-ı Kerim okudular ve dua ettiler. Seyitgazi Belediyesi tarafından öğrencilerimize gözleme-ayran ikramından sonra gezi sona erdi. Çocuklarıyla birlikte geziye katılan aileler ise bu çalışma ve geziden dolayı teşekkür ettiler.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar