22 Mayıs 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜRK KIZILAYI KADIN KOLLARINDAN EĞİTİM YAĞMURU

TÜRK KIZILAYI KADIN KOLLARINDAN EĞİTİM YAĞMURU
  • 13 Eylül 2017 Çarşamba
  • 2931 kez okundu

Türk Kızılayı Kadın Kollarından Yeni Dönem eğitim yağmuru başladı. Devamı gelecek olan eğitimlerde, ilk olarak Kızılaycılık ve iletişim eğitimi verildi.

Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Canan Arı Kızılaycılık ve Gönüllülük Eğitimi verirken, Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi Kadın Kolları Basın sorumlusu Hanife kamar ise İletişim Eğitimi verdi.

Türk Kızılayı Eskişehir Şube Başkanı Yüksel GİRGİN yaptığı açıklamada; İyi bir gönüllü olabilmenin ve toplumda var olabilmenin temel unsuru İletişimdir. İletişimi doğru kullanabilen toplumlar gelişmiş toplumlardır. Bu toplumlarda sorunlar çabucak halledilebilir. İnsanlar birbirleri ile güzelce ve kolayca anlaşabilmektedirler. İleştişim bizler için araçtır. Bu aracı güzel bir şekilde ve etkili şekilde kullanırsak iyi bir gönüllü olabiliriz.

Pazar Günleri Ücretsiz olarak Kadın Kollarımız tarafından verilen, Gönüllülük ve İletişim Eğitimlere katılmak isteyenler için, Eğitimler Başvuru sıralamasına göre yapılacak ve kendilerine bilgi verilecektir. dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar