20 Kasım 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

EMİRDAĞLI KADINLARDAN 900 KİŞİLİK DAYANIŞMA YEMEĞİ

EMİRDAĞLI KADINLARDAN 900 KİŞİLİK DAYANIŞMA YEMEĞİ
  • 27 Kasım 2017 Pazartesi
  • 4253 kez okundu

Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurulu, Şoförler Odası Kırmızı Salon’da tüm geliri öğrencilere burs olarak verilmek üzere dayanışma ve kaynaşma yemeği düzenledi.

Dokuzyüz kişinin katıldığı yemekte, Emirdağılar Vakfı Kadın Kurulu Başkanı Elif Bağcı yaptığı konuşmada, Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurulu’nun davetine katılan tüm konuklara teşekkür etti.

Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurulu’ndan sorumlu yönetim kurulu üyesi Sibel Erenoğlu da yaptığı konuşmada, Emirdağlılar Vakfı çalışmalarından bahsederek, programın oluşturulmasında destek veren tüm kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür etti.
Programda, Şoförler Odası Solisti Hira sahne aldı.

Ardından, Emirdağlılar Vakfı’nın tüm programlarında kültürün yaşatılmasına örnek olarak, Fikret Akın ve Hamza Halaç’tan “Goşalaşma “ türü türküler dinlendi. Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurulu Başkanı Elif Bağcı ve Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurulundan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sibel Erenoğlu, Emirdağ Kültürünün yaşatılmasından dolayı Akın ve Halaç’a teşekkür plaketi sundular.  Ayrıca programda, vakfın Onur Kurulu Üyesi Ecz. Sabahat Halaç’a, Emirdağlı genç üniversiteli  öğrenciler adına Kübra Dişiçürük tarafından çiçek takdim edildi. 

Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurulu’nun, vakfa burs başvurusu yapmış öğrenciler yararına hazırladıkları Emirdağ Topakev baskılı günün anısına yaptırılan nihaleler büyük ilgi gördü. Programa,  Eskişehir’in en uzun süreli kültür edebiyat sanat yayınlarından olan Emirdağ Vakfı Dergisi dağıtımı ve çekilişler renk katarken,  Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’ın desteği ile Emirdağ’ın sanatçıları Edeler  de programda sahne alarak,  Emirdağ türküleri ile davetlilere eğlenceli bir gün yaşattı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar