20 Ocak 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESOGÜ At Binicilik Meslek Yüksek Okulu’n da Atlarla terapi

ESKİŞEHİRLİ  'ZİHİNSEL YETERSİZ ÖZEL ÇOCUKLARA'  ESOGÜ At Binicilik Meslek Yüksek Okulu’n da  Atlarla terapi

Eskişehir Sessiz Meleklerin Sesi Derneği  Başkanı Berrin Berru Çakır;  Eskişehirli ‘Zihinsel Yetersiz Özel Çocukları’, Mahmudiye ilçesindeki Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) At Binicilik Meslek Yüksek Okulu’na götürerek, çok güzel terapi gerçekleştirdi.

Eskişehirli  ‘Zihinsel Yetersiz Özel Çocukları’;  Mahmudiye ilçesindeki  ESOGÜ At Binicilik Meslek Yüksek Okulu’na götürerek değişik bir etkinliğe imza atan  Eskişehir Sessiz Meleklerin Sesi Derneği  Başkanı Berrin Berru Çakır konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ‘’ Eskişehirli  ‘Zihinsel Yetersiz Çocuklarımızı’;   ‘Atlara’ binmeleri için  ESOGÜ At Binicilik Meslek Yüksek Okulu’na götürdük. Yard. Doç. Ali Ekber Ün ve öğrencileri, ‘Zihinsel Yetersiz Özel Çocuklarımızla’  teker teker özel olarak ilgilendiler. ‘Zihinsel Yetersiz Özel Çocuklarımızın’ Atlara binerek fiziksel temasları, ruhsal ve kas gelişimleri, el, göz koordinasyonları, hayvan sevgisi geliştirildi. Gerçekten ‘Zihinsel Yetersiz Çocuklarımıza çok güzel terapi oldu ve mutlu oldular’’ diye ifade etti.

 

HABER: ERTUĞRUL ALTINEL - ESKİŞEHİRGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Linkler

eskisehirkonut.com - eskisehiraraba.com - eskisehirapartlar.net - eskisehirdekonaklama.com - Eskişehir Günlük Kiralık Ev - Eskişehir iş ilanları - Günlük Kiralık Ev - Eskişehir Kız Apart - Eskişehir Seri İlanlar