18 Ekim 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESOGÜ At Binicilik Meslek Yüksek Okulu’n da Atlarla terapi

ESKİŞEHİRLİ  'ZİHİNSEL YETERSİZ ÖZEL ÇOCUKLARA'  ESOGÜ At Binicilik Meslek Yüksek Okulu’n da  Atlarla terapi

Eskişehir Sessiz Meleklerin Sesi Derneği  Başkanı Berrin Berru Çakır;  Eskişehirli ‘Zihinsel Yetersiz Özel Çocukları’, Mahmudiye ilçesindeki Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) At Binicilik Meslek Yüksek Okulu’na götürerek, çok güzel terapi gerçekleştirdi.

Eskişehirli  ‘Zihinsel Yetersiz Özel Çocukları’;  Mahmudiye ilçesindeki  ESOGÜ At Binicilik Meslek Yüksek Okulu’na götürerek değişik bir etkinliğe imza atan  Eskişehir Sessiz Meleklerin Sesi Derneği  Başkanı Berrin Berru Çakır konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ‘’ Eskişehirli  ‘Zihinsel Yetersiz Çocuklarımızı’;   ‘Atlara’ binmeleri için  ESOGÜ At Binicilik Meslek Yüksek Okulu’na götürdük. Yard. Doç. Ali Ekber Ün ve öğrencileri, ‘Zihinsel Yetersiz Özel Çocuklarımızla’  teker teker özel olarak ilgilendiler. ‘Zihinsel Yetersiz Özel Çocuklarımızın’ Atlara binerek fiziksel temasları, ruhsal ve kas gelişimleri, el, göz koordinasyonları, hayvan sevgisi geliştirildi. Gerçekten ‘Zihinsel Yetersiz Çocuklarımıza çok güzel terapi oldu ve mutlu oldular’’ diye ifade etti.

 

HABER: ERTUĞRUL ALTINEL - ESKİŞEHİRGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar