15 Aralık 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Doğan’ın Başlattığı Kampanya Amacına Ulaştı

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Sn Volkan Doğan, Atila – Fatma Sevinç çiftinin bebekleri Ahmet için düzenlenen yardım kampanyasının, başarıyla sonuçlandığını duyurdu

Geçirdiği bir kaza sonucu, vücudunda birinci dereceden yanıklar oluşan Ahmet Bebek, artık yaşıtları gibi gülüp oynayabilecek.

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Sn.Volkan Doğan, Atila – Fatma Sevinç çiftinin bebekleri Ahmet için düzenlenen yardım kampanyasının, başarıyla sonuçlandığını duyurdu.

Dünyanın ilk yüz nakli ameliyatlarından birini gerçekleştiren Profesör Dr. Mehmet Mutaf’ın tecrübeli ellerine teslim edilecek Ahmet Bebek, birbiri ardına gerçekleştirilecek 3 ayrı ameliyatla sağlığına kavuşacak.

Ahmet Bebek’in sağlığına kavuşması için gerekli olan bütçeyi oluşturmak için yardım kampanyası düzenleyen Sn Volkan Doğan, kısa süre içerisinde gerekli paranın toplanmasına işaret ederek, “Bu yardımlaşma duygusu, milletimizin ne kadar asil duygulara sahip olduğunu bir kez daha göstermiştir.” dedi. Benzeri bir yardımlaşma anlayışının dünya üzerinde başka bir millette görülmeyeceğini belirten Doğan, “Ahmet Bebek’in hayatını kurtarmak için gerekli maddi olanakları temin edeceğimizden zaten şüphemiz yoktu. Fakat bu kadar kısa süre içerisinde başarı sağlamak, bizleri ziyadesiyle memnun etti. Başta Eskişehirli hemşerilerim olmak üzere, Ahmet Bebek’in hayatını kurtarmak için yardımda bulunan bütün hayırseverlere şükranlarımı iletiyorum” ifadelerinde bulundu.

Yardım kampanyasına katılan herkese tek tek teşekkür ettiğini belirten Doğan, Eskişehirlilerin yanı sıra, Türkiye genelinde kampanyaya büyük bir destek olunduğunu, hatta Kanada ve Polonya gibi yabancı memleketlerde yaşayan vatandaşlarımızın bile kampanyaya sahip çıktığını belirtti.

Gerekli bütçenin toplandığını da hatırlatan Doğan, daha fazla yardıma gerek kalmadığını belirterek, “Artık Eskişehirlilerden tek beklentimiz, Ahmet Bebek için dua etmeleridir. Profesör Doktor Mehmet Mutaf’ın tecrübesi ve hayırsever Eskişehirlilerin dualarıyla, Ahmet Bebek yeniden sağlığına kavuşacaktır” ifadelerinde bulundu.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar