21 Mayıs 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Huzurevi Sakinleri ve Çocuklarla Bayramlaştılar

Huzurevi Sakinleri ve Çocuklarla Bayramlaştılar
  • 16 Haziran 2018 Cumartesi
  • 904 kez okundu

Vali Özdemir Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, Maide Bolel Huzurevi sakinleri ile Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarla bayramlaştı.

Ramazan Bayramı münasebetiyle ilk olarak Maide Bolel Huzurevi sakinleriyle bayramlaşan Vali Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, huzurevi sakinleriyle bir süre sohbet ederek, dilek ve temennileri dinledi.  

Daha sonra Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarla bayramlaşan Vali Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, çocuklara bayram harçlığı ve çeşitli hediyeler verdi.

Bayramların; insanların birbirini hatırladığı, gönüllerin alındığı takdirde manasına uygun yaşanabileceğini ifade eden Vali Çakacak,  “Bayramın manasına uygun olarak dost, akraba ve komşularımızı, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etmeli, kimsesiz çocuklarımızın, engelli ve yaşlılarımızın yüzlerini güldürmeli, ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatmalı ve onların gönüllerini almalıyız.” dedi.

Sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik için bayramların mükemmel bir fırsat olduğunu kaydeden Vali Çakacak, bayramları yardımlaşmaya vesile olan özel günler olarak nitelendirdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar