16 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İNÖNÜ KARADENİZ’E AÇILDI

Kültür turlarına devam eden İnönü Belediyesi bu kez de sürpriz yaparak Batı Karadeniz Turu düzenledi.

Üç kafile olarak planlanan gezilerin ilk kafilesi günübirlik Safranbolu ve Amasra Gezisinde eğlenceli saatler geçirdiler. Belediye personeli ve profesyonel rehberler eşliğinde çıkılan yolculukta ilk olarak Ankara Beştepe Millet Camii ziyaret edildi. Daha sonra Safranbolu'yu geçildi. İncekaya Kanyonu'nda cam terası ziyaret eden grup kanyon manzarası eşliğinde sabah kahvaltısı yaptı. Safranbolu'nun tarihi ve turistik yerlerinden Eski Çarşı, Cinci Han, Arasta Çarşısı, Tarihi Kaymakamlar Evi, Yörük Köyü Sipahioğlu Konağı, Eski Yörük Köyü gibi yerleri ziyaret eden kafile turun Safranbolu bölümünü tamamlayarak Amasra'ya geçti. Amasra'nın eşsiz doğasını keşfeden kafile Tarihi Kemer Köprü, Ağlayan Çınar ve Tavşan Adası'nda inanılmaz güzellikleri karşısında büyülendi. Amasra Sahili'nde günbatımını izleyerek turu tamamlayan kafile burada da bol bol fotoğraf çektikten sonra İnönü'ye döndü.

İnönü halkından gelen yoğun talepleri geri çevirmeyen Başkan Kadir Bozkurt'un talimatıyla gerçekleştirilen ilk Batı Karadeniz Turu'na keyifli bir gün geçiren İnönülüler Başkan Kadir Bozkurt’a Safranbolu İnce Kaya Kanyonu’nda bulunan seyir terasında açtıkları pankart ile teşekkür ettiler.  İnönü Belediyesi'nin günübirlik Batı Karadeniz Turları devam edecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar