23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Şehit Kurbanoğlu’nun Ailesini Ziyaret Ettiler

Vali Çakacak Ve Eşi Kevser Çakacak, Şehit Kurbanoğlu’nun Ailesini Ziyaret Etti

Vali Özdemir Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ile birlikte, Şehit Polis Memuru Olgun Kurbanoğlu'nun ailesini evinde ziyaret etti.

Vali Çakacak, geçtiğimiz Cumartesi günü Iğdır'da 1 Eylül 2015 tarihinde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan polis memuru Olgun Kurbanoğlu'nun çocuklarından Mehmet Akif Kurbanoğlu için düzenlenen sünnet törenine kırmızı plakalı makam aracını tahsis etmişti.

Şehit Kurbanoğlu'nun ailesini evinde ziyaret eden Vali Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, şehidin eşi Asuman Kurbanoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, şehidimizin 9 yaşındaki oğlu Mehmet Akif Kurbanoğlu'na ise sağlıklı uzun ömürler diledi.

Vali Çakacak, “Şehidimiz Olgun Kurbanoğlu'nu rahmetle anıyoruz. Şehitlerimizin geride bıraktıkları aileleri bizlere emanettir. Allah, Mehmet Akif’e sağlıklı bir ömür versin. Vatana, millete ve tüm insanlığa faydalı bir insan olarak yetişmeyi nasip etsin.” dedi.

Mehmet Akif’in sünnet olacağını duyar duymaz hemen kırmızı plakalı makam aracını süsleterek tahsis ettiğini dile getiren Vali Çakacak,  şehidin oğluna düğün hediyesi olarak altın taktı.

Şehidin eşi 3 çocuk annesi Asuman Kurbanoğlu da, makam aracını görünce çok duygulandığını ve gururlandığını söyledi. Kendilerine bu mutluluğu yaşatan herkese teşekkürlerini ileten Asuman Kurbanoğlu, devletimizin kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını bildirdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar