2 Haziran 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İyilik Evlerinde kalan Üniversiteli Gençlerle iftar programı düzenlendi

İyilik Evlerinde kalan Üniversiteli Gençlerle iftar programı düzenlendi
  • 15 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 2395 kez okundu

Türkiye Diyanet Vakfı İl ve İlçemiz Öğrenci İyilik Evlerinde kalan Üniversiteli Gençlerle iftar programı düzenlendi. 200’e yakın öğrencinin katıldığı iftara İl Müftü Yardımcıları, İl Müftümüzün eşi hanımefendi,  Müftümüz, Tepebaşı Müftüsü, emekli Müftü ve vaizler ile iş adamları da katıldı.

Çankaya Merkez Bölge Yatılı Erkek Kur’an Kursunda yapılan iftar programında Hâfız öğrenciler tarafından gerçekleştirilen Kur’an-ı Kerim tilavetleri ve ilahiler programa katılanları mest etti.

Müftümüz Burhan Çakır böyle bir günde böyle bir sofrada bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. “Geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimize sahip çıkma, destek olma noktasında Diyanet İşleri Başkanlığımız olarak gayret sarf ediyoruz. Müftülüğümüz olarak da İyilik evlerinde öğrenimiz boyunca sizleri ücretsiz misafir ediyoruz. Bir nebze olsun barınma noktasında destek olmaya çalışıyoruz. Sizlerle bu sofrada bulunmaktan memnuniyet duyuyorum. Bizleri böyle bir sofrada bir araya getiren Rabbimize hamd olsun” dedi. İftar programına destek veren iş adamı Hamza Tınaz’a da teşekkür etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.