18 Ekim 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Anlamlı İftar Yemeği: Kimsesiz Çocukların Kimsesi Oldular

Anlamlı İftar Yemeği: Kimsesiz Çocukların Kimsesi Oldular
  • 20 Mayıs 2019 Pazartesi
  • 2971 kez okundu

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen iftar yemeğinde 150 kimsesiz çocuk misafir edildi. Anadolu Düğün salonunda düzenlenen iftar yemeği Auto Show 26 Otomobil Sporları Derneği öncülüğünde düzenlendi.

Geniş bir katılımla düzenlenen iftar yemeğinde 150 kimsesiz çocuğun kimsesi olabilmek için uğraştı. Ailelerin katılım gösterdiği programda, kimsesiz çocuklar aile ortamında iftar yapmanın tadını çıkarttı.

Çeşitli firmaların sponsorluğu ile gerçekleştirilen iftar yemeğinde çocuklar gönüllerince bir akşam geçirdiler. İftar sırasında toplanan paralar ise yine kimsesiz çocuklar için harcanak.

Etkinlik boyunca çocukların yüzlerinde gülümseme eksilmesin diye hacivat-karagöz gölge oyunu, palyaco ve süs balonlarıyla renkli dakikalar yaşandı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar