18 Ekim 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Çifteler’de ’Geleneksel İftar Sofrası’

Çifteler Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen iftar sofrası programı Türk Dünyası Kültür evinde yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Program İlçe Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık,  Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Yumrukaya,  AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, İlçe Jandarma Komutanı Volkan Kuyucugil, İnönü Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Hamamcı,, MHP Çifteler İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, Ak Parti Çifteler İlçe Başkanı Mustafa Yeşil MHP Sarıcakaya İlçe Başkanı Gülfer Yıldız, MHP Seyitgazi İlçe Başkanı Hasan Gül, MHP İnönü İlçe Başkan Vekili Sadık Önal, Eskişehir AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Ocak Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Kadir Bıyık; Okuduğu yemek duası sonrası rahmet ve mağfiret ayı olan ramazan ayının içerisinde çok şükür bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecemiz de siz kıymetli misafirlerimizle orucumuzu açtık. Allah inşallah yenilerini nasip eder. Bu mübarek gece dualarımızın kabul olacağının müjdelendiği bir gecedir, bu sebeple Türk İslam coğrafyasında zulüm gören müslüman kardeşlerimizi ve Sınır ötesi operasyonunda Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Bekası için canla başla ter döken ve teröre karşı mücadele içinde olan Askerlerimizi de dualarımızda unutmayalım. Allah yar ve yardımcıları olsun. Şehitlerimize Allah gani gani rahmet eylesin. Allah devletimize zeval vermesin güç kuvvet versin. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın.

Bu hayırlı mübarek ramazan ayında buraya gelerek bizimle iftar soframızda buluştunuz Allah sizlerden razı olsun hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor Kadir gecenizi kutluyorum dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar