18 Ekim 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Başkan Bozkurt Merkez İftar Programında İçe Sakineleri İle Biraraya Geldi

Başkan Bozkurt Merkez İftar Programında İçe Sakineleri İle Biraraya Geldi
  • 3 Haziran 2019 Pazartesi
  • 3130 kez okundu

İnönü Belediyesi Belediye Kapalı Pazar Yerinde gerçekleşen Merkez İftar Programı ile İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ilçe çok sayıda ilçe sakininin katılımı ile gerçekleştirildi.

Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen ve Kapalı Pazar Yerinde gerçekleştirilen Merkez İftar Programında İnönü belediye Başkanı Kadir Bozkurt, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, AK Parti İl Yönetiminden Ömer Ertoy, AK Parti İlçe Mustafa Tuncer, Başkanı MHP İnönü İlçe Başkanı Sadık Önal, Seyitgazi Eskie Belediye Başkanı Hasan Kalın, AK Parti Seyitgazi İlçe Başkanı Zekayi Tunç, Ülkü Ocakları İnönü İlçe Başkanı Yunus Erol, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda ilçe sakini katıldı.

İftar programı öncesi İnönü Belediyesi tarafından ‘Geleneklerimizi Yaşatıyoruz’ etkinliği kapsamında Topaç çevirme ve Ceviz Oyunu 7’den 70’e tüm ilçe sakinlerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’un ilçe sakinleri ile tek tek selamlaştığı ve ramazanları kutladığı İftar programı akşam ezanının okunması ve edilen dualar ile tutulan oruçların açılması ile devam edildi. Her yıl geleneksel olarak ilçeye bağlı tüm mahallelerde gerçekleştirilen iftar programlarında ilçe sakinleriyle Gönül Sofralarında biraraya geldiklerini belirten İnönü belediye Başkanı Kadir Bozkurt, on iki yeni oluşan mahallemiz ile birlikte merkez iftar programımızda halkımız ile biraraya gelmekten dolayı son derce mutluyuz dedi.

İnönü belediyesi Merkez İftar Programı vatandaşların Başkan Bozkurt ile hatıra fotoğrafı çektirmesi ile sona erdi.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar