25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İnsani Yardımlar Noktasında Türkiye’nin Bakış Açısı Tüm Dünyaya Örnek Oluyor

İnsani Yardımlar Noktasında Türkiye’nin Bakış Açısı Tüm Dünyaya Örnek Oluyor
  • 15 Haziran 2019 Cumartesi
  • 2772 kez okundu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Uluslararası Çalışma Örgütü'nün (ILO) İsviçre'nin Cenevre kentinde devam eden 108. Uluslararası Çalışma Konferansı kapsamında Nepalli mevkidaşı ile görüştü.

Bakan Selçuk’un  Nepal Çalışma, İstihdam ve Sosyal Güvenlik Bakanı Gokarna Bista ile görüşmesinde ekonomik ve ticari ilişkilerdeki son dönem gelişmelerine vurgu yapılarak, turizm alanındaki potansiyelin en iyi şekilde değerlendirilmesi konusunda mutabık kalındı.

Bakan Bista, çalışma hayatı ile ilgili Türkiye’nin tecrübelerinden faydalanmak istediklerini ifade etti.

Nepalli Bakan 2015 yılında ülkesinde meydana gelen büyük depremde yardıma koşan İLK ülkelerden birinin Türkiye olduğunu belirterek teşekkür ve şükranlarını sundu.

Bakan Selçuk ise Türkiye’nin insani yardımlarda oldukça hassas ve kapsayıcı bir politika izlediğini belirterek, ülkemizin milli gelirine oranla dünyanın en cömert ülkesi olduğunu ifade etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.