6 Aralık 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

LÖSEV’DEN KARNE HEDİYESİ!

Kurulduğu 1998 yılından bu güne dek lösemi ve kanser hastalarına maddi-manevi destekler götüren,  Türk Halkının imece usulü katkı ve bağışlarıyla 21 yıldır, on binlerce hasta ve onların imkânları kısıtlı ailelerini hayata bağlayan LÖSEV tüm Türkiye’de dur durak bilmeden hastalarına ulaşmaya çalışıyor.

% 90’ının asgari ücret ve altında gelire sahip olduğu, lösemi – kanser hastası ve ailelerine kıyafetten, beyaz eşyaya, kuru gıdadan et ürünlerine destekler sunan LÖSEV tüm bu desteklerin yanı sıra kişisel gelişim, mesleki eğitim, psikolojik destekler, moral ve motivasyon faaliyetleriyle bu zorlu yolculukta ailelerin yanlarında yer alıyorlar.

LÖSEV hastalarına ilettiği tüm destekleri, Türk Halkı’nın katkı ve bağışlarıyla sağlıyor.

LÖSEV Karne Heyecanını Eğlenceyle Buluşturdu

LÖSEV başta Ankara olmak üzere İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Kayseri, Adana ve Samsun’da Babalar Günü etkinliği ile çocuk ve gençleri buluşturuyor.

LÖSEV, sağlık ve eğitim vakfı olarak çocuk ve genç hastalarının eğitim dönemini, eğitim desteklerinin beraberinde sosyal etkinlikleriyle de takip ediyor. Ülkemizde eğitim yılının sona ermesiyle gelen karne heyecanı LÖSEV’de eğlenceyle karşılandı. Eskişehir’de oyun ve yemek konseptiyle ünlü Cafe Joy, çocuk ve gençlere karne hediyesi olarak keyifli zamanlar hediye etti.

21 yıldır olduğu gibi gönüllü ve bağışçıların destekleri ile hayata geçen etkinliklerle, LÖSEV hayatın içinden projeleri ve çalışmalarıyla hasta ve hasta yakınlarını hayata tutundurmaya devam edecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar