9 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SARAR’DAN SİGARAYI BIRAKAN ÇALIŞANLARINA ÖDÜL

Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar sigarayı bırakan çalışanlarını ödüllendirdi. Cemalettin Sarar yaptığı açıklamada kendisinin de uzun yıllar sigara içtiğini zarardan başka bir faydasının olmadığını maddi ve manevi etkilerini gördüğünü yaklaşık 20 yıldır sigara içmediğini ve bütün dostlarına, çalışanlarına sigaranın zararlarını anlattığını belirtti. Çalışan kardeşlerimize sigarayı bırakmaları halinde ödül vereceğini belirterek, bugün gönüllü olarak sigarayı bırakanlara ödül takdim ederek mutlulukları hep beraber paylaştık dedi. Çalışan kardeşlerimiz iş verenimizin bizleri bu kadar düşünmesi bizleri de çok mutlu etmiştir diyerek katkılarından dolayı Sarar Grup Yönetim kurulu Başkanı Cemalettin Sarar’a teşekkür ettiler.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.