8 Temmuz 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

CANSUYU “EVİNİZE SAĞLIK” PROJESİ İLE ON BİNLERCE AİLEYE ULAŞTI

Muhtaçların imdadına yaptığı yardımlar ile yetişen Cansuyu Derneği, yardımseverlerden gelen desteklerle gerçekleştirdiği “Evinize Sağlık” Projesi ile şu ana dek 81 ilde on binlerce haneye ulaştı. 

Olağan ve olağanüstü zamanlarda yurt içi ve yurt dışındaki mazlumlara maddi ve manevi yardımlarda bulunan, insan hak ve özgürlüklerinin ihlal edilmesinin önlenmesi ile hak ve özgürlüklerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi yönünde de çalışmalar yapan Cansuyu Derneği, koronavirüs sürecinde kararlılıkla devam ettirdiği “Evinize Sağlık” Projesi ile büyük bir başarıya ulaştı. Yardımseverlerin yaptığı, temel gıda maddelerini içeren yardım paketleri, kumanya ve çocuklara oyuncak şeklinde yapılan yardımlar ile şu ana dek 81 ilde on binlerce haneye ulaşıldı.

Bir süredir dünya gündemini meşgul eden ve ülkemizde de ciddi şekilde etkileri hissedilen koronavirüs vakalarına karşı başlatılan yardım projesi ile salgından etkilenen ailelere yardım elini uzatan dernek, şu ana kadar yardımların ulaşmasında özveriyle sahada çalışan binlerce gönüllüsü ile yüz binlerce mağdur ve muhtaca ulaştı. Süreç boyunca çoğunlukla evinden çıkamayan 65 yaş üstü kişilere, işini kaybedip mağduriyet yaşayan vatandaşlara ve muhtaç ailelere yönelik yapılan yardımlar ile ülke olarak bu zorlu süreci atlatmada büyük bir eşik geçildi. Evinize Sağlık projesi ile beraber Ramazan ayının gelmesi ile yardımlarını yoğunlaştıran dernek, zor durumda olanların yanında yer almaya devam ediyor.

Mağdur ve muhtaç durumda olan ailelere yardımda bulunmak isteyen bağışçılar; Cansuyu Derneği resmi internet sitesinden (cansuyu.org.tr), Ziraat Bankası, Türkiye Finans, Kuveyt Türk, Vakıfbank, Vakıf Katılım ve Halkbank'taki bağış/kurumsal tahsilat sisteminden yardımlarını yapabilecekler. Ayrıca Cansuyu İl Temsilciliklerinden makbuz karşılığında bağışta da bulunulabiliyor.

“Evinize Sağlık” Projesi hakkında daha fazla bilgiye 44 66 39 no’lu telefondan, cansuyu.org.tr adresinden ve Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.