25 Kasım 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kızılay Gençlerinden 19 Mayıs’ta Gençlik Marşlı Film

Kızılay Gençlerinden 19 Mayıs’ta Gençlik Marşlı Film
  • 20 Mayıs 2020 Çarşamba
  • 4270 kez okundu

Türk Kızılay, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Ulusal Egemenlik, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırladığı videoda sahada görev yapan genç gönüllüleri ve Kızılaycıları bir araya getirdi.
 
Türk Kızılay, bir yandan pandeminin açtığı sosyo-ekonomik sorunların çözümüne yönelik katkı sunarken diğer yandan da Ramazan ayı yardım faaliyetlerine gençleri ve gönüllüleriyle devam ediyor. Toplum için yürütülen faaliyetlerde her zaman sahada olan Kızılay gönüllüleri ve Kızılaycı gençler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Ulusal Egemenlik, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlanan videoda bir araya geldiler.
 
Kızılay gençliğini buluşturan videoda Gençlik Marşı, Türkiye il il gezilerek gönüllüler tarafından tek tek ve hep bir ağızdan okunuyor. Duyma engelliler için işaret diliyle de aktarılan Gençlik Marşı sosyal medyada da ilgi görüyor.
 
Kızılay gençleri görev başında
 
Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, “Gazi Mustafa Kemal’in gençlere ve ülkemize armağan ettiği 19 Mayıs’ı heyecan ve coşkuyla gençlerimizi bir araya getirerek kutluyoruz. 150 yılı aşkın süredir milletin yanında olan Kızılayımız gençleri, gönüllüleri ve bağışçıları sayesinde ayakta kalıyor. Onlar sayesinde geleceğe umutla bakabiliyoruz. Kızılay gençleri bu zor günlerde de her zaman olduğu gibi görevlerinin başında” dedi.
 
Tamamen gönüllü olarak karşılıksız bir şekilde faaliyetlerini yürüten Genç Kızılay Başkanı Emre Koç da yaptığı açıklamada, “Bu yıl her zamankinden daha farklı, daha zor bir 19 Mayıs yaşıyoruz. Tüm zorluklara rağmen Genç Kızılay olarak her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olacağız ve gençler olarak onlara elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz” diye konuştu.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.