2 Haziran 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KAGEM’den çocuklara bayram hediyesi

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü, çoğunluğu yetim olan bin 500 çocuğa bayramlık kıyafet hediye etti.

KAGEM bin 500 çocuğa bayram sevinci oldu

Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü (KAGEM) tarafından, “Bir Çocuğa Bayram Sevinci Ol” sloganı ile Gönüllü Koordinatörlüğü koordinesinde sürdürülen proje kapsamında İstanbul, Gaziantep ve Adana şubelerinin katkılarıyla bin 500 çocuğa bayramlık kıyafet hediye edildi.

Çoğunluğunu yetim çocukların oluşturduğu ihtiyaç sahibi bin 500 çocuk, fiziksel mesafe kurallarına uyularak evlerinde ziyaret edildi ve bayram kıyafetleri teslim edildi.

Hayırseverler tarafından tedarik edilen bayramlık kıyafetlerin bir kısmı da hazırlanarak daha fazla çocuğa bayram sevinci yaşatmak üzere yola çıktı.

Bayram öncesi çocuklar için gönüllüler aracılığı ile planlanan organizasyonun önemine dikkati çeken Kadın Aile Gençlik Hizmetleri Müdürü Fatma Haral Efe; “Çocukluğa dair bayram anılarının içinde mutlaka bayramda alınan bir çift ayakkabı ya da bir elbisenin unutulmaz bir yeri vardır. Gönüllülerimiz eşliğinde yaptığımız ziyaretlerde de çocuklarımızın yüzünde bu sevince birebir şahit olmanın mutluluğunu yaşadık. Tüm gönüllü çalışmalarımızda olduğu gibi bu projenin de tüm aşamasında bizi yalnız bırakmayan gönüllülerimize ve hayırseverlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber


Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.