25 Kasım 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kızılay’dan Çocuklara Bayramlık Sürprizi

Kızılay’dan Çocuklara Bayramlık Sürprizi
  • 23 Mayıs 2020 Cumartesi
  • 4212 kez okundu

Ramazan ayının sonlarına doğru gelirken yardım çalışmalarını ara vermeden devam eden Türk Kızılay, Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi çocukları tespit ederek bayramlıklarını hediye etti.
 
Ramazan ayının başında büyük hedeflerle yola çıkan Kızılay, koyduğu hedefleri yüksek oranda gerçekleştirdi. Ramazan ayı boyunca gıda kolisi, hijyen paketi, ayni ve nakdi yardımlar, pide ve su dağıtımı gibi pek çok yardımın altına imza atan Kızılay ekipleri yardıma muhtaç çocukları da ihmal etmedi. Türkiye geneline yayılmış geniş şube ve temsilcilik ağıyla ihtiyaç sahibi herkesin kapısını çalan Kızılay, bir gelenek olan yeni bayramlık kıyafetleri de çocuklara teslim etti.
 
50 bin çocuğa bayramlık kıyafet
 
Bayramlık geleneğini yıllardır sürdüren Türk Kızılay, her yıl on binlerce çocuğa ulaşarak çocukların güzel bir bayram geçirmesini sağlamak amacıyla tüm ekipleriyle seferber oluyor ve çocuklara hayatları boyunca unutamayacakları güzel bir anı bırakıyor.
 
Hazırladığı 200 binden fazla çocuk paketiyle 550 bin çocuğa hediyeler ulaştıran Kızılay ekipleri, 50 bin kişiye yaptığı bayramlık yardımıyla da bayramın geleneği olan yeni kıyafetlerin bayram günü için hazır olmasını sağladı. 432 şube ve temsilcilik, Genç Kızılay Üyeleri, Kızılay Kadın Kolları ve gönüllüleriyle kapı kapı gezen Türk Kızılay ekipleri yaptıkları bayramlık kıyafet sürpriziyle çocukların yüzünde kocaman bir gülümse bıraktı. 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.