27 Ocak 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TDV’den insanlığa yatırım, 10 su kuyusu faaliyete geçti

TDV’den insanlığa yatırım, 10 su kuyusu faaliyete geçti
  • 11 Kasım 2020 Çarşamba
  • 3306 kez okundu

"Yeryüzünde İyilik Hakim Oluncaya Dek" sloganıyla mazlum ve mağdur coğrafyalara hayırsever milletimizin bağışlarıyla hizmet götüren Türkiye Diyanet Vakfı, Zimbabve'nin başkenti Harare'de 10 su kuyusunu faaliyete geçirdi.

"Yeryüzünden İyilik Hakim Oluncaya Dek" sloganıyla mazlum ve mağdur coğrafyalara hayırsever milletimizin bağışlarıyla hizmet götüren Türkiye Diyanet Vakfı, Zimbabve'nin başkenti Harare'de 10 su kuyusunu faaliyete geçirdi.

- Emanetler kurak topraklarda hayat buluyor

#BirDamlaHayat Su Kuyusu ve Vakıf Projesi kapsamında Türkiye Diyanet Vakfı, hayırsever Türk milletinin desteğiyle kurak topraklarda açtığı derin su kuyularıyla insanlığa yatırım yapıyor.

Vakıf proje kapsamında Zimbabve'nin başkenti Harare'de necip milletimizin bağışlarıyla 10 su kuyusu ve vakıf çeşmesi açarak bölge halkını temiz içme suyuna kavuşturdu.

 

Kaynak: Diyanet Haber

 

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.