22 Ocak 2021 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kızılaycılar Geleceğe Nefes Oldu

Kızılaycılar Geleceğe Nefes Oldu
  • 12 Kasım 2020 Perşembe
  • 6051 kez okundu

Türk Kızılay, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nde “Geleceğe Nefes Projesi” kapsamında 81 ilde eş zamanlı fidan dikimi ve yeşillendirme etkinlikleri gerçekleştirdi. Gelecek nesillere daha yeşil ve sürdürülebilir bir çevre bırakmak için harekete geçen Kızılaycılar, binlerce fidan dikimi gerçekleştirdi.
 
Her yıl 11 Kasım’da çeşitli etkinliklerle kutlanan Milli Ağaçlandırma Günü, bu yıl da birçok şehirde yapılan ağaçlandırma etkinliklerine sahne oldu. Yıl boyunca, Türkiye’nin pek çok noktasında çıkan yangınların geride bıraktığı etkiyi silmek ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak amacıyla şube, temsilcilikler, kadın ve gençlik teşkilatları ve gönüllüleriyle harekete geçen Türk Kızılay, “Geleceğe Nefes Projesi” kapsamında 81 ilde eş zamanlı fidan dikimi ve ağaçlandırma faaliyetleri gerçekleştirdi.
 
Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan da yakın zamanda çıkan yangınlarla mücadele eden Kastamonu’da gerçekleşen yeşillendirme ve fidan dikimi etkinliklerine katılanlar arasındaydı. Kastamonu’nun Merkez ilçesine bağlı Konukça Köyü’ndeki etkinliğe katılan Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan, şube personelleri, kadın ve gençlik teşkilatı ile 60 Kızılay gönüllüsü geleceğe nefes oldu. 5 bin adedi Kastamonu’da olmak üzere Türkiye genelinde binlerce fidan dikimi gerçekleştiren Türk Kızılay, yalnızca insana değil çevreye verdiği değerle de ön plana çıkıyor.

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.