27 Ocak 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Müftülük Lösemili Çocukların Yüzünü Güldürecek

Müftülük Lösemili Çocukların Yüzünü Güldürecek
  • 12 Kasım 2020 Perşembe
  • 4095 kez okundu

Eskişehir İl Müftülüğü, lösemili çocuklara ve ailelerine destek olmak için ‘‘İyilikle Gülümset’’ sloganıyla bir yardım kampanyası başlattı.Eskişehir İl Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfı Eskişehir Şubesi Kadın Kolları işbirliği ile lösemili çocuklara ve ailelerine destek olmak amacıyla bir yardım kampanyası başlattı.

‘‘İyilikle Gülümset’’ sloganıyla başlatılan yardım kampanyası kapsamında lösemili çocuklara kıyafet ve oyuncak hediye edilecek.

Kampanya hakkında değrelendirmelerde bulunan İl Müftümüz Bekir GEREK, ‘‘İl Müftülüğümüz himayelerinde yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Türkiye Diyanet Vakfı Eskişehir Şubesi Kadın Kollarımız, çıktıkları iyilik yolculuğunda bu kez çocukların gülen yüzü olacaklar. Daha önce sel felaketi yaşayan Giresun’a yardım eli uzatan ve pandemi sürecinde büyük bir özveri ile çalışan din görevlilerimiz, iyilik için adeta seferber olmuştur.’’ dedi.

İl Müftülüğü olarak toplumun her kesimine hizmet verdiklerini kaydeden Müftü Gerek, ‘‘Diyanetimiz ve Türkiye Diyanet Vakfımız nerde bir mazlum, nerede bir mağdur ve nerede bir ihtiyaç sahibi varsa onun yanındadır. Bizler de İl Müftülüğü olarak özellikle toplumumuzdaki ayrıcalıklı gruplara önem veriyoruz. Engelli vatandaşlarımıza, şehit ve gaziler ile ailelerine, mültecilere, sevgi evlerindeki çocuklara, huzurevindeki yaşlılara ve kadınlara yönelik birçok proje ve faaliyet gerçekleştiriyoruz. Bu noktada lösemili çocuklarımız için bir farkındalık oluşturmak ve onların bu zorlu yaşam mücadelesine destek vererek yüzlerinde bir tebessüm bırakmak için bir yardım kampanyası başlattık. ‘‘İyilikle Gülümset’’ sloganıyla çıktığımız bu iyilik yolculuğunda tüm vatandaşlarımızı hayır kervanımıza katılmaya davet ediyor, projeye destek veren başta TDV Eskişehir Kadın Kollarımız olmak üzere tüm personelimize yürekten teşekkür ediyorum. İyilikle kalın, iyilikle gülümsetin ve unutmayın ki dünyayı iyilik kurtaracak.’’ şeklinde konuştu.

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.