5 Mart 2021 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kızılay İhtiyacı Olan Öğrencilere Tabletlerini Ulaştırıyor

Türk Kızılay, Milli Eğitim Bakanlığı ile iş birliği yaparak “Senin Desteğin Oldukça Her Ev Bir Okul” sloganı ile başlattığı bağış kampanyasıyla alınan tabletleri ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıyor.
 
Covid-19 salgınının başından bu yana nakdi, gıda ve hijyen yardımları yaparken hastalar için immün plazma bağışı çalışmaları yürüten Türk Kızılay, uzaktan eğitim yöntemiyle öğrenim döneminde de Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği ihtiyacı olan öğrencilere tabletlerini ulaştırıyor. Dağıtım çalışmalarını Kızılay şube başkanları da eşlik ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın da destek verdiği kampanyaya bağışlar ise devam ediyor.
 
Büyük İlgi Gören Kampanyaya Destek Olunabiliyor
 
Seyircisine çağrıda bulunan ATV ekranlarının sevilen yüzü ünlü programcı Esra Erol kampanyaya çok kısa sürede binlerce izleyicinin SMS bağışıyla karşılık vermesini sağladı.
 
Hayırseverler de ihtiyaç sahibi çocuklarımızın eğitim hayatlarına devam etmelerine destek olarak geleceğe umutla bakmalarını sağlamak için www.kizilay.org.tr web sitesindeki ve mobil uygulamadaki bağış sayfasını kullanabilirler. Ayrıca 168 ücretsiz çağrı hattından, tüm PTT İşlem Merkezlerinin 2868 numaralı Türk Kızılay Posta Çeki hesabından, Kızılay şubelerinden, elektronik bankacılık bağış tahsilatı menülerinden bağışta bulunulabiliyor. Tüm GSM operatörleri üzerinden de 2868’e “EĞİTİM” yazıp sms gönderilerek de 10 TL bağış yapılabiliyor.

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar