1 Aralık 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“Sensiz Olmaz” Diyerek Kızılay’a Destek Verdiler

“Sensiz Olmaz” Diyerek Kızılay’a Destek Verdiler
  • 29 Eylül 2021 Çarşamba
  • 1680 kez okundu

Yangınlar, sel felaketleri, koronavirüs ile mücadele gibi yaşanan her olumsuz durumda sahada görev yapan ve yaraları saran Kızılay’a ünlülerden büyük destek var. Türkiye’nin tanınmış ve saygın sanatçıları, yazarları, akademisyenleri, iş insanları ile olimpiyat sporcuları kamera karşısına geçti ve “sensiz olmaz” diyerek Kızılay’a destek verdi.
 
Milyonların yardımına koşan Kızılay’a destek devam ediyor. Gönüllüleri ve profesyonel kadrosuyla her türlü riske rağmen sahada olan ve ihtiyacı olanın yardımına koşan Kızılay, “Sensiz Olmaz” filmi ile de sanatçıları, yazarları, akademisyenleri, iş insanları ile olimpiyat sporcularını bir araya getirdi. Bu yıl yapılan “Sensiz Olmaz” projesine Hakan Altun, Irmak Arıcı, Serkan Çağrı, Emel Sayın, Ömür Gedik, Koray Avcı, Şükriye Tutkun, Bülent Serttaş, Hayko Cepkin, İpek Acar, İlyas Yalçıntaş, Suzan Kardeş, Yavuz Bingöl, Orhan Hakalmaz, Sinan Akçıl, Azerin, Cahit Berkay, Turgay Başyayla, Ferman Akgül, Sevcan Orhan, Aslı Tandoğan, Ali Sunal, Engin Hepileri, Zuhal Olcay, Doğa Rutkay, Murat Serezli, Beyza Şekerci, Özge Borak, Cemal Hünal, Sinem Uslu, Ayşenil Şamlıoğlu, Deniz Barut, Ümit Meriç Yazan, İskender Pala, Mim Kemal Öke, Osman Şentürk, Ayça Turgay, İbrahim Taşkın, Nevzat Tarhan, Sarp Apak, Ebru Cündübeyoğlu, Hakan Yılmaz, Erkan Sever, Alp Navruz, Şebnem Dönmez, Tamer Karadağlı, Volkan Severcan, Celil Nalçakan, Ahmet Saraçoğlu, Neslihan Yeldan, Merve Oflaz, Necmi Yapıcı, Özlem Türkad, Akasya Asıltürkmen, Cem Uçan, Süeda Çil, Sinan Albayrak, Ege Aydan, Ufuk Bayraktar, Ali Sofuoğlu, Uğur Aktaş, Merve Çoban, Busenaz Çakıroğlu video mesaj göndererek destek oldu.
 
Kızılay’ın “Sensiz Olmaz” mesajı ile yardımsever insanlara seslendiği filmlerde daha önce de Demet Akbağ, Ata Demirer, Oktay Kaynarca, Mert Fırat, Açelya Akkoyun, Fikret Kuşkan, Erkan Can, Güven Kıraç, Menderes Samancılar, Gizem Karaca, Hakan Boyav, Bahtiyar Engin, Levent Ülgen, Hülya Koçyiğit, Kadir Doğulu, Tilbe Saran, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hasan Kaçan, Bülent İnal ve Haldun Dormen gibi isimler yer alarak destek vermişti.
 
Seri halinde devam eden filmlerde oyuncular Kızılay’ın toplum için önemine dikkat çekiyor.
 
“Sensiz olmaz” dediler
 
Kızılay’a desteklerini gönüllü olarak dile getiren sanatçılar “Senin kök hücre bağışın olmasa umutla bekleyen binlerce hastanın hayalleri de olmaz. Senin gibi yardımsever insanlar olmasa milyonlarca ihtiyaç sahibinin yüzündeki gülümseme de olmaz. Senin eğitime desteğin olmasa okumaya can atan binlerce çocuğun geleceği de olmaz. Senin iyi kalbin olmasa Kızılay da olmaz. Sensiz olmaz” mesajlarını paylaşıyorlar.
 
“Bence Kızılay” serisi
 
Ünlü sanatçılar, Kızılay’a verdikleri destekle aynı zamanda Kızılay ile olan anılarını paylaşıyorlar. Birbirinden ilginç ve yer yer komik anılardan oluşan seri, Kızılay’ın sosyal medya hesaplarından yayınlanmaya başladı.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar