1 Aralık 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARINDAN 4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI

Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy yaptığı açıklamada ‘Hayvanlar aynı insanlar gibi duyu ve hareket kabiliyetine sahip canlılar, hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Hayvan sevgisi, insanoğlunda ki yardımlaşma, iyilikseverlik ve sevgi gibi duyguları geliştirir. Hayvanları sevenler, insanları daha içten severler. Her geçen gün maddi çıkarlardan başka bir şey düşünemez hale gelen, duygu bakımından gittikçe katılaşan insanoğlunun böylesine karşılıksız bir sevgiye ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır.

Yeni nesillerin hayvan sevgisini kazanmasında her bireyin sorumluluğu vardır. Bu minvalde, Ülkü Ocakları olarak bunu aşılamaya çalışıyoruz. Her birey hayvan yaşamının sağlıklı ilerlemesinden sorumludur. Bunun için hayvanları sevelim, onları koruyalım, onlara eziyet etmeyelim.

Unutmayalım dünya sadece bizim için yaratılmamıştır. Yalnızca bu gün değil her gün onlara sahip çıkalım. Bu vesile ile can dostlarımızın günü kut'lu olsun.’ dedi.Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar