24 Kasım 2017 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kütahya Modifiye fuarında AutoShow26 rüzgârı esti

Türkiye'nin çeşitli illerinden modifiye araç tutkunları Kütahya'da buluştu. Eskişehir'den katılan AutoShow26 Derneği etkinlikte ilgi odağı oldu.

Türkiye'nin çeşitli illerinden modifiye araç tutkunları Kütahya'da buluştu. Kütahya Belediyesi fuar alanında düzenlenen "6. Modifiye Otomobil ve Modifiye Etkinliği" gerçekleştirildi.

Eskişehir ve İç Anadolu'nun en aktif ve en başarılı derneklerinden biri olan AutoShow26 Otomobil Sporları Derneği de Kütahya'da düzenlenen organizasyona Kütahya Belediyesi'nin davetlisi olarak katıldı. Kütahya Belediyesi ve Efsane Organizasyon tarafından düzenlenen organizasyonda modifiye araç tutkunları bir araya geldi. Etkinliğe Paşam tuning gibi birçok tanımış gruplar da katıldı.               

AutoShow26 Otomomobil sporları Derneği Başkanı Hasan Akbaş yaptığı açıklamada, "Dernek olarak otomobile gönül veren birçok firma ve grupla bir arada olmanın mutluluğu yaşadık. Derneğimiz için bu tarz etkınlıklerden davet almak bizler için önemli ve bizleri oldukça mutlu etti" dedi.

Organizasyon kapsamında yapılan yarışmalarda birçok kupa aldıklarını ifade eden Dernek Başkanı Akbaş, "Eskişehir'e birçok kupa ve plaketle dönmek bizim için onur verici. Aldığımız ödüller takdir edildiğimizin bir göstergesi. Bunun yanı sıra bu güzel organizasyonda bizlerle beraber olan Paşam tunıng sahibi Sezer beyle de Eskişehir'de yapılacak büyük festivalin temellerini atmış olmakta önemli bir adımdır. Buradan tüm otomobil severlere bunu da duyurmuş olalım" dedi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Otomobil-Motorsiklet Haberleri