18 Haziran 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MASFED’ten yola çıkacaklara uyarı

MASFED’ten yola çıkacaklara uyarı
  • 18 Ağustos 2018 Cumartesi
  • 5483 kez okundu

Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) ve OTONOMİ Başkanı Aydın Erkoç Kurban Bayramı sebebiyle bir tebrik mesajı yayınlayarak yola çıkacaklara uyarıda bulundu.

Aydın Erkoç, bayramlar vesilesiyle sevgi, dostluk, barış, kardeşlik ve hoşgörü duygularının güçlendiğini, bayramların birlik ve beraberlik şuurunu artırdığını ifade ederek şunları söyledi:

‘’Sevgi ve saygının arttığı bayramlar milletimizin hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Milli ve dini hislerin güçlendiği, uzaktakilerin kavuştuğu Kurban Bayramı’nı hep birlikte kutlamaya hazırlanıyoruz. Bu yıl uzayan Bayram tatili, uzaktaki yakınlarını görmek, Bayramı farklı yerlerde geçirmek için tatil planı yapan insanlarımızın sayısını artırdı. Bayram boyunca milyonlarca kişi ve araç yollarda olacak, şehirlerarası yollarda trafik yoğunluğu olağanüstü artacak. Bu nedenle; vatandaşlarımızın güvenli bir yolculuk için yola çıkmadan önce araçlarının lastik ve genel bakımlarını ihmal etmemeleri gerekiyor. Yetkili güvenilir servislerde lastik, far, silecek, egzoz, fren, fren hidroliği, akü, klima, amortisör, ön düzen ve diğer denetimleri yapılmış araçlarla yola çıkmaları, insanımızın Bayram tatilinde güven içinde yolculuk etmelerini, Bayram’ı keyifle geçirmelerini sağlayacaktır.

Maneviyatımızı arttıran bayramların birleştirici gücünü hissederek birbirimize daha çok sarılmalı, bizi biz yapan değerlere sahip çıkmalıyız. Dik duruşumuzu, birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece Türkiye’nin ilerlemesine ve kalkınmasına sekte vurmaya çalışanlar amacına ulaşamayacaktır. Bu duygularla MASFED ve OTONOMİ ailesi olarak tüm milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor; Bayram’ın ülkemize ve insanlık âlemine huzur getirmesini diliyorum.’’Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Otomobil-Motorsiklet Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar